Hakkımızda

Özgen Cam, 1988 yılında kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır.

Bünyesindeki makinaları ve deneyimli personeli ile hizmet kalitesinden ödün vermeden, siz değerli müşterilerine hizmet etmeye devam etmektedir. Günümüz teknolojilerini kullanmaya özen gösteren ÖZGEN CAM, ciddi ve titiz çalışmaları ile sektörün önde gelen kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Özgen Cam’ın satışını gerçekleştirdiği ürünler, bugün Türkiye’de çoğu firma tarafından kullanılmaktadır.

Özgen Cam; makine kullanımı ve geliştirilmesi konusunda da tüm Özgen Cam çalışanlarına, belli dönemlerde oryantasyon eğitimleri düzenleyerek farklı bir misyonu da yerine getirmektedir.

Özgen Cam; geliştirdiği teknolojiler ve uygulama projeleriyle tanınan, sektörlerinde lider kuruluşlarla geliştirdiği çözüm ortaklıkları ve işbirlikleri ile uluslararası kaynakları kullanarak standartlarını sürekli güncelleyen ve yeni yatırımlarla gücünü pekiştiren bir kuruluştur.

Geniş bir makine parkuruna sahip olan firmamız,günümüz teknoojisine uygun son sistem,cam kesim,cam işleme ve ısıcam üretim makineleriyle, siz sayın müşterilerimize hizmet etmektedir.

Günümüz teknolojilerine ayak uyduran firmamız,günden güne makine parkına yeni makineler ekleyerek ürün kalite ve çeşitliliğini artırmaktadır.

Özgen Cam, Ankara Demirciler Sitesi Bölgesi'nde faaliyetlerine devam etmektedir.